Beykoz Klima Servisi

Kategori: İstanbul Klima Servis Bölgeleri | 0

Beykoz klima servisi hizmeti veren firmamız klimanızla ilgili yaşadığınız sorunları en kısa sürede çözmeyi hedeflemektedir.Beykoz klima servisi oluşturmak için 444 13 97 telefon numarasından, WhatsApp hattından ya da iletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saat aralığında Beykoz klima servisi hizmeti randevusu talep edebilirsiniz.

Klima Servis Hizmeti

Kadıköy, İstanbul

Bizimle İletişime Geçin

Telefon: 444 13 97

   

  Beykoz Klima Servisi

  Dünyanın önde gelen klima markaları olan mitsubishi electric, sharp, sigma, beko, bosch, electrolux, lg, midea, siemens, daikin ve iklimsa bünyesindeki tüm modellere klima servisi sunmaktayız.

  Klima servisi hizmeti sunduğumuz tüm markaların onarımlarında orijinal yedek parça kullanılmaktadır ve değişim yapılan parçaya garanti verilmektedir.

  Beykoz klima servisi randevusu oluşturmak için bizimle iletişime geçin. 444 13 97

  Duvar tipi klima, inverter klima, ev tipi klima, vrf klima, profesyonel seri klimalar, multi klimalar gibi bir çok klima tipine servis hizmeti sunmaktayız.

  Beykoz Klima Servisi Hizmet Bölgeleri

  Beykoz klima servisi hizmet bölgelerimiz şu şekildedir;

  Acarlar, Akbaba, Alibahadır, Anadolufeneri, Anadoluhisarı, Anadolukavağı, Baklacı, Bozhane, Cumhuriyet, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, İshaklı, Kanlıca, Kavacık, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Merkez, Ortaçeşme, Öğümce, Örnekköy, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonezköy, Poyrazköy, Riva, Rüzgârlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yalıköy, Yavuzselim, Yenimahalle, Zerzevatçı gibi Beykoz bölgelerinde klima servisi hizmeti sunmaktayız.

  Beykoz Klima Servisi Hizmetlerimiz

  • Klima servis onarım
  • Klima bakım
  • Klima montaj / demontaj
  • Klima keşif

  Yukarıda listelemiş olduğumuz hizmetlerle ilgili klima servis hizmeti vermekteyiz. Klimayla ilgili yaşadığınız sıkıntılar ne olursa olsun en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Klimalarınızın güvencede olmasını, verimli çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

  Sık Karşılaşılan Klima Hataları

  Klima neden soğutmuyor?

  Klima çalışmıyor

  Klima sıcak üflüyor

  Klima su akıtıyor

  gib klima arızaları en sık karşılaşılan arızalardır. Bu tür arızaların bireysel olarak giderilmesi zordur ve bu sorunların çözümü için size en yakın Beykoz klima servisi ile letişime geçmeniz gerekmektedir.

  Neden Klima Bakımı Yapmalıyız?

  Klimalar zamanla yıpranır ve performansında düşüklük yaşanır. Klima üzerindeki parçaların uzun yıllar sorunsuzca çalışması için rutin bakım yapılması gerekmektedir. Bu bakımların sonucunda klimanız olması gerektiği gibi çalışacağı için daha az sürede daha çok verim verecektir. Klima bakımlarını ihmal ettiğiniz zamanlarda klimanız istediğiniz derecelere daha geç ulaşacaktır ve sürekli çalışımdan kaynaklı parça yıpranmalarına neden olacaktır. Bu yüzden klima bakımlarını kullanımınıza bağlı olmakla birlikte yılda 1 – 2 kere yapılmalıdır. Böylece hem cihazınız daha verimli ve uzun ömürlü olacaktır hemde filtrelerin dolması kaynaklı iç havayı kötü etkileyecek pis hava ve bakteriyellerden korunmuş olacaksınız.

  Beykoz Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markalar

  Yorumlar kapalıdır.